Bezmála 10 let se v České republice postupnými kroky realizuje inkluzivní vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami ve školách. Asociace TRIGON ve spolupráci s partnery pro letos připravila mezinárodní konferenci na téma "Je inkluzivní prostředí nastaveno pro všechny děti?" Nejpovolanější experti z České republiky, ale také Francie, Německa a Itálie zhodnotí stav inkluzivního vzdělávání ve třech oblastech – školství, společnost a rodina a zdravotnictví.


KONFERENCE se uskuteční 7. října 2019 v Multifunkční aule GONG v areálu Dolních Vítkovic v Ostravě. Celý program si můžete prohlédnout zde.

 

V návaznosti na konferenci se bude konat WORKSHOP, a to 8. října 2019 v Kavárně U6 v areálu Dolních Vítkovic. Na workshopu získáte povědomí o pedagogických přístupech k žákům a dospívajícím s rizikovým chováním, včetně podpory profesionální role pedagogů pracujících se žáky s potřebou vyšší míry podpůrné péče.

Odborný program EDH 2019 je pro zájemce zdarma, kapacita sálů je však omezená. Registrujte se proto co nejdříve, nejpozději do 20. září 2019. Více informací o programu i registracích najdete na www.asociacetrigon.eu


Dokumenty a odkazy:

POZVÁNKA NA KONFERENCI A WORKSHOPY

REGISTRACE KONFERENCE 

REGISTRACE WORKSHOP